Darbo pasiūlymai

Baigiamoji praktika (+ baigiamasis bakalauro darbas)

Organizacijos pavadinimas: Dematic
Apie organizaciją :

Ši tarptautinė kompanija specializuojasi automatizuotų logistikos sprendimų kūrime, diegime ir palaikyme. Mūsų skyrius atsakingas už imitacinių modelių kūrimą automatizuotoms sandėlių sistemoms, taip aptinkant galimas suprojektuotų sistemų problemas ir pasiūlant galimus jų sprendimo variantus.

Internetinis adresas: http://www.dematic.com/en/
Darbo pobūdis:

Baigiamosios praktikos metu studentai susipažįsta su imitacinio modeliavimo programa "AutoMod" (įvykdo konkrečių užduočių rinkinį), ją panaudojant sukuria imitacinį modelį, jo vizualizaciją ir (jei yra poreikis ir galimybės) analizuoja modelio generuojamus rezultatus bei  pateikia pasiūlymus kaip pagerinti sistemą.

Jei praktikantas pasirenka rašyti baigiamąjį darbą įmonės siūloma tema, praktikos pabaigoje jau gali pradėti ruošti modelį bakalauro darbui. Visu baigiamojo darbo rašymo laikotarpiu studentas gali naudotis įmonės įranga, su modeliu susijusiais klausimais jį konsultuoja mūsų skyriaus darbuotojai.

Skelbimo data: 2017-09-07
Pasiūlymas/skelbimas galioja iki: 2017-12-31