Darbo pasiūlymai

Praktikantas (-ė)

Organizacijos pavadinimas: Lietuvių Profesionalų Klubas Kopenhagoje
Apie organizaciją :

Klubas užtikrina platformą, kurios nariai gali užmegzti kontaktus su verslo, akademinių bei politinių sričių lyderiais Danijoje bei Lietuvoje.

Internetinis adresas: http://ltpc.dk/
Darbo pobūdis:
  • Organizacijos komunikacijos (tiek vidinės, tiek išorinės) užtikrinimas
  • Privačių/viešų rėmėjų pritraukimas
  • Narių pritraukimas ir ryšio palaikymas
  • Ryšių palaikymas su klubo partneriais ir naujų partnerių paieška
  • Šalia operacinių/funkcinių užduočių klubas norėtų organizuoti bent vieną didesnio masto projektą (konferenciją ar seminarą), kurio vadovu organizuojant taptų praktikantas
Skelbimo data: 2017-09-06
Pasiūlymas/skelbimas galioja iki: 2017-10-06
Miestas: Kopenhaga
Reikalavimai:
  • Puikios anglų ir lietuvių kalbos žinios
  • Komunikacijos įgūdžiai
  • Komandinio darbo patirtis
  • Patirtis dirbant NVO sektoriuje - privalumas

Praktikos trukmė - 6 mėnesiai.

Siūloma:
  • Sudaryti sutartį pagal Erasmus praktikos mobilumo programą stipendijąi gauti
  • Klubo atstovavimas viešuose klubo partnerių renginiuose Danijoje ir Lietuvoje
  • Galimybė susitikti ir susipažinti su įvairių sričių profesionalais bei įtakingais visuomenės veikėjais Danijoje ir Lietuvoje
Kontaktai:

Kviečiame atsiųsti savo gyvenimo aprašymą ir LinkedIn profilio nuorodą klubo Prezidentei Gretai Petrošiūtei adresu president@ltpc.dk.

Karjeros pasiūlymai