Darbo pasiūlymai

Praktikantas (-ė) filologijos srityje

Organizacijos pavadinimas: VšĮ „Greitojo mokymo centras“
Apie organizaciją :

Apie organizaciją:

  • Neformalus ugdymas
  • Profesinis tobulinimas
  • Užsienio kalbų mokymai
  • Abiturientų pasiruošimas egzaminams
  • Švietėjiška veikla
  • Bendradarbiavimas su vidurinio ugdymo ir profesinėmis mokyklomis, kolegijomis, universitetais, neformaliojo ugdymo institucijomis
  • Projektinė veikla
  • Laisvalaikio organizavimas
Internetinis adresas: www.geniuslearning.net
Darbo pobūdis:

  • Vertimo praktika (visos kalbos)
  • Tekstų redagavimo praktika (lietuvių, rusų, anglų ir kt. kalbos)
  • Straipsnių rašymo praktika į tinklapius (lietuvių, rusų, anglų kalbos)
  • Profesinę pedagoginę praktika užsienio kalbų mokyme grupėse ir skaipu (individualiai ir porose)
  • Įgarsinimo praktika (visos kalbos)
  • Mokymo priemonių kūrimo praktika (visos kalbos)
  • Kūrybinę praktika (video-filmų kūrimas)
  • Darbas projektinėje veikloje
  • Kt.
Skelbimo data: 2017-02-07
Pasiūlymas/skelbimas galioja iki: 2018-01-31
Miestas: Nesvarbu, galima dirbti nuotoliniu būdu
Reikalavimai:

  • Esi filologijos srities paskutinių kursų bakalauro ar magistro studijų studentas;
  • Turi gerus darbo MS Office paketo programų įgūdžius (ypač Word);
  • Nori tobulėti, esi atsakingas ir orientuotas į rezultatą
Siūloma:

Siūlome:

  • Galimybė atlikti praktiką;
  • Galėsi dalyvauti ir kurti, siūlyti įvairias iniciatyvas;
  • Įgysi naudingų profesinių įgūdžių ir išskirtinės patirties;
  • Galimybė likti ir tęsti karjerą organizacijoje
Kontaktai:

Kontaktai:

Tel.: 867432510
El. paštas: geniuslearning1@gmail.com

Karjeros pasiūlymai