Darbdaviams

Gerbiami darbdaviai,

jeigu ieškote darbuotojų, praktikantų ar savanorių, kurie galėtų prisijungti prie Jūsų komandos, kviečiame bendradarbiauti!

  • Jūsų darbo ir/arba praktikos skelbimus operatyviai patalpinsime mūsų tinklapyje. Skelbimus, skirtus siaurai tikslinei grupei, galime papildomai išplatinti atitinkantiems reikalavimus studentams.
  • Vilniaus universitete organizuojamos įmonių specialistų paskaitos. Įmonei tai yra prisistatymas ir tiesioginis kontaktas su studentais, o studentams tai – naudingos informacijos gavimas, pagalba orientuojantis tarp gausybės įmonių ir profesijų, bei tiesioginis kontaktas su darbdaviu. Paskaitos gali būti bendros, atviros visiems, arba tikslingos, nukreiptos į konkrečių studijų programų ar netgi kursų studentus.
  • Jeigu norite netradicinių talentų paieškos formatų (atvirų durų dienos Jūsų įmonėje, mokymai, konkursai, personalizuoti praktikos sprendimai ir kt.), esame pasiruošę patarti, padėti organizuoti Jūsų renginį universitete bei išplatinti informaciją studentams ir absolventams.

Dėl bendradarbiavimo, įmonių prisistatymų, seminarų organizavimo, taip pat jei turite įdomios bei naudingos informacijos studentams ir absolventams, prašome kreiptis el. paštu: jevgenija.avedenij@cr.vu.lt 

 

Be to, Vilniaus universitetas yra karjeros valdymo informacinės sistemos Karjera.lt administratorius. Naudodamiesi šia sistema galėsite platinti informaciją apie save, siūlomas darbo ir praktikos vietas 25 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Instrukcija norint prisijungti prie Karjera.lt sistemos.