Karjeros valdymas

Kiekvienam studentui esame pasirengę padėti atrasti atsakymus į rūpimus klausimus, priimti tinkamiausius karjeros sprendimus ir įveikti sunkumus. Teikiame įvairiapuses karjeros valdymo paslaugas, kurias gali pasirinkti pagal savo poreikius ir galimybes:  

Individualios karjeros konsultacijos

     Drąsiai kreipkis pagalbos ir aptark su karjeros konsultantu, kaip įveikti karjeros sunkumus, planuoti savo karjerą ir priimti su ja susijusius sprendimus. Konsultacijos leidžia naujai pamatyti savo karjeros situaciją, drąsiau veikti ir ieškoti labiausiai sau tinkamų karjeros sprendimų. Su karjeros konsultantu gali susitikti:

• tiesiogiai Studentų paslaugų ir karjeros skyriuje,
• nuotoliniu būdu (pavyzdžiui, Skype, telefonu ar naudojant sistemos karjera.lt pokalbių kambarį).

Konsultacijai registruokis čia.

 

Savęs pažinimo testų atlikimas

      Naudokis specialiais testais, kurie padės įsivertinti savo interesus, vertybes, gabumus, kompetencijas, asmenybės savybes. Jais gali atlikti savarankiškai sistemoje karjera.lt arba atėjus į Studentų paslaugų ir karjeros skyrių. Savo rezultatų aprašymus ir rekomendacijas galėsi aptarti su karjeros konsultantu.

Registruokis čia

Darbo pokalbio simuliacijos

     Išmėgink darbo pokalbio situaciją, gauk konsultanto grįžtamąjį ryšį: kaip sekėsi, ką dar reikia tobulinti. Registruokis čia

 

  CV ir motyvacinių laiškų peržiūra

      Pateik savo CV ar motyvacinį laišką konsultantui, gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl jų tobulinimo. Registruokis čia.

 

Pagalba ieškant darbo ar praktikos vietos

Kreipkis į konsultantus ir gauk tiesiogiai arba nuotoliniu būdu patarimų dėl darbo ar praktikos paieškos planavimo, kontaktų tinklo kūrimo, bendravimo su darbdaviais, paieškos strategijų ir kaip įveikti iškilusias įsidarbinimo kliūtis. Registruokis čia

Naudokis karjera.lt darbdavių bei darbo ir paieškos skelbimų duomenų baze: užpildyk savo CV, atrask įmones, kuriose norėtum dirbti, sek jų informaciją, užmegzk su jų atstovais ryšius.

Seminarai ir renginiai

     Registruokis ir dalyvauk karjeros renginiuose ir mokymuose, įgyk naujų žinių ir įgūdžių, susitik ir bendrauk su specialistais ir kitais studentais, pasidalink savo patirtimi, keiskis informacija ir įgyk naujos patirties, padedančios kurti savo karjerą. 

Karjeros valdymo informacinė sistema Karjera.lt

     Registruotis ir prisijunk dabar pat, prie sistemos karjera.lt. Vienoje vietoje rasi karjerai reikalingą informaciją ir įrankius, galėsi registruotis į mokymus, renginius, konsultacijas, susirasi darbą ar praktiką, bendrausi su karjeros konsultantais ir darbdaviais.

 

 


Sėkmingos karjeros link!

Mus rasite: Saulėtekio al. 9, III rūmai
Telefonas: (8 5) 219 3144
El. paštas: konsultavimas@cr.vu.lt
Darbo laikas: I - V 8:00-17:00 val.; pietų pertrauka 12:00-13:00 val.