Kitos galimybės

Kitos galimybės

Tarptautinę praktiką galima atlikti ir pagal įvairias vieną ar kelis kartus vykdomas iniciatyvas.

Stažuotės NASA
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA) 2014 m. pasirašius bendradarbiavimo sutartį su NASA, Lietuvos studentams atsivėrė puiki proga vykti į stažuotę ir padirbėti NASA tyrimų centre, naudotis NASA infrastruktūra ir resursais bei įgauti patirties bendradarbiaujant su JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos mokslininkais ir inžinieriais. Atrankos stažuotėms vyksta kasmet. Išsami informacija apie stažuotes NASA – MITA interneto svetainėje. 

Praktika NATO padaliniuose
Praktikų programos tikslas – studentams ir absolventams suteikti galimybę atlikti praktiką NATO padaliniuose, mokytis atliekant praktines užduotis, susipažinti su tarptautinės organizacijos veikla, tobulinti karjerai svarbias kompetencijas. Atrankos stažuotėms vyksta kasmet.

  1. Studentų ir absolventų praktikos NATO padaliniuose Briuselyje. Daugiau informacijos  NATO praktikų interneto puslapyje;
  2. Studentų ir absolventų praktikos NATO vadavietėse JAV. Daugiau informacijos  ACT praktikų programos interneto puslapyje.

Iniciatyva "Patirties partneriai"
2013 m. lapkričio pabaigoje Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Vilniaus universitetas (VU), Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), Kauno technologijos universitetas (KTU), Klaipėdos universitetas (KU), Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) susitarė sujungti žinias, patirtį bei lėšas, ir bendrai vystyti iniciatyvą "Patirties partneriai" (angl. Partners 4 Value). Ji skirta paskatinti kokybišką tarptautinę ir vietinę studentų praktiką. Peržiūrėk "Patirties partnerių" siūlomas praktikos vietas (Pastaba: VU studentai, norintys prisijunti prie portalo, turi naudotis VU prisijungimo duomenimis: prisijungimo vardas  vu, slaptažodis  @Partners4vu865)

Švietimo mainų paramos fondo pagalba
Informacija apie praktikos užsienyje galimybes taip pat skelbiama Švietimo mainų paramos fondo tinklapyje www.stipendijos.lt