Karjeros konsultavimas

Karjeros konsultavimas – tai galimybė konsultacijų metu drauge su karjeros konsultantu pamėginti įveikti karjeros sunkumus, išspręsti karjeros problemas. Dažniausiai į karjeros konsultantą kreipiamasi susidūrus su karjeros pasirinkimo, įsidarbinimo, įsitvirtinimo darbe, karjeros pokyčių sunkumais ir problemomis.


Jeigu karjeros pasirinkimas Tau kelia abejonių, svarstai ar teisingai pasirinkai karjeros kryptį, profesiją, studijas, ar tikrai geriausiai tinka būtent ši karjeros kryptis, darbine veikla. Pavyzdžiui, artėja studijų baigimas: ar ieškoti nuolatinio darbo, ar geriau rinktis magistrantūros ar doktorantūros studijas? O gal išvykti savanoriauti? Konsultantas gali Tau padėti pažinti save, savo gyvenimo prioritetus, tyrinėti karjeros galimybes ir priimti geresnius karjeros sprendimus.


Dažnai kyla ir įsidarbinimo problemų. Tuomet klausiama:

  • Kaip turėčiau pradėti darbo paiešką, kaip jį susirasti?
  • Sulaukiau kelių darbo pasiūlymų ir nežinau, kuris man geriau tinka?
  • Nebesidžiaugiu savo darbu, kaip galėčiau rasti darbą ir darbdavį, kuris patiktų labiau?


Į karjeros konsultantą dažnai kreipiasi ir norintys spręsti įsitvirtinimo darbe problemas. Jos kyla, kai trūksta motyvacijos, sunku valdyti stresą, reikia įgyti naujų kompetencijų, spręsti konfliktus, diskriminaciją ir kt. Kartais dirbantiems ir sukūrusiems šeimas studentams sunku derinti šeimą su karjera.

Karjeros konsultantas padeda išspręsti ne vien trumpalaikes problemas: kaip susirasti darbą, suprasti, kokios karjeros norisi. Jis gali padėti ir ilgalaikiuose dalykuose, siekiant didesnio pasitenkinimo savo karjera ir gyvenimu.

Nuo Tavo problemų sudėtingumo ir tipo skiriamos trumpalaikės-vienkartinės, arba ilgalaikės-kelių susitikimų konsultacijos.

Konsultacijos gali būti individualios arba grupinės, tiesioginės arba teikiamos nuotoliniu būdu.

Koks bus pasirinktas karjeros konsultavimo būdas, priklauso nuo Tavo problemų sudėtingumo, konsultanto darbo stiliaus ir įgūdžių, taip pat atstumo ir susitarimo tarp Tavęs ir tavo karjeros konsultanto.

TU GALI:

Kilus klausimams skambinti:  8 5 219 3144
Registruotis konsultacijai: karjera.lt
Konsultuotis atvykęs: Saulėtekio al. 9, III rūmai, 104 kabinetas.